معرفی انواع محصولات کاربردی نانو برای خودرو

انواع محصولات نانو برای خودرو

پوشش خودرو سرامیک نانو چیست و چگونه کار می کند؟

1- پوشش خودرو سرامیک نانو

با استفاده از محصولات نانو می توانید از بدنه خودرو خود محافظت کنید همچنین آن را براق نگه می دارد نانو سرامیک رنگ خودرو می تواند از بروز خراش های احتمالی جلوگیری کند. پوشش نانو سرامیک روی خودروها پوشانده شده است و به راحتی می توان از خاک، گرد و غبار، رزین، گل و فضولات پرندگان تمیز کرد.

پوشش نانو سرامیک برای محافظت از رنگ خودرو به دلیل ماندگاری بالا توانایی محافظتی مراقبت از خودرو نانو را دارد. بسته به محصول، می تواند از 3 تا 5 سال باشد. البته شستشوی منظم خودرو باعث نازک شدن لایه محافظ می شود. با این حال، اگر از محافظ رنگ آبگریز برای خودرو خود استفاده کنید، می توانید مطمئن باشید که حتی پس از 100 بار شستشو و برای برخی محصولات حتی پس از 250، رنگ خودروی شما همچنان محافظت می شود.

همچنین می‌توانید از پولیش خودرو نانو برای محافظت از سایر قسمت‌های سطح سخت خودرو مانند چراغ‌های جلو، چراغ های عقب ماشین و روکش‌های پلاستیکی سخت استفاده کنید.

علاوه بر مراقبت از داخل خودرو، طیف گسترده ای از محصولات مراقبت از خودرو نانو و جزئیات خودکار را ارائه می دهیم که از فضای داخلی اتومبیل محافظت می کند و آن را تمیز و مرتب نگه می دارد همچنین از اثرات مضر آب و لکه محافظت می کنند. محصولات مراقبت از خودرو نانو  قسمت کابین خودرو را با یک پوشش ضد آب و اولئوفوبیک پوشش می دهد که باعث طول عمر آنها می شود.

2- پاک کننده نانو ارگانیک داشبورد LYNX

مزایا پاک کننده داشبورد اتومبیل نانو
پاک کننده

ساخته شده از مواد طبیعی و تکنولوژی نانو
جلا دهنده

سازگار با محیط زیست
محافظ وجلو گیری از ترک خوردن داشبورد
غیر قابل اشتعال

پاک کننده نانو ارگانیک داشبورد LYNX

روش مصرف:
ابتدا پاک کننده نانو ارگانیک داشبورد LYNX را بر روی داشبورد اسپری نمایید و بعد از چند ثانیه با دستمال مخصوص LYNX بر روی سطح بکشید.

همانطور که می دانید اجسام و سطوح چرمی و پلاستیکی داخل خودرو در اثر تابش مستقیم خورشید و همچنین عوامل گوناگون محیطی دچار رنگ پریدگی و فرسودگی می شوند؛ از این رو مراقبت از آن ها امری ضروری به حساب می آید. با توجه به این که داشبورد خودرو بیشتر از دیگر قسمت های خودرو در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار دارد، بیشترین آسیب پذیری را خواهد داشت. برای رفع این مشکل و نیز محافظت از آسیب دیدگی داشبورد و دیگر اجزای کابین خودرو باید از پاک کننده های داشبورد با کیفیت استفاده کرد.

3- واکس لاستیک خودرو

لاستیک اتومبیل شما همیشه مورد تهدید عواملی است. از جمله ذرات آلوده کننده معلق در هوا، چربی ها، گرد و خاک عواملی هستند که در تخریب اتومبیل شما موثر هستند. واکس خودرو می تواند برای مقابله با عوامل مخرب لاستیک مؤثر باشد.

واکس لاستیک خودرو

کاربرد واکس لاستیک خودرو:
مناسب برای لاستیک انواع خودروهای موتور سیکلت، سبک ، سنگین

روش مصرف :

توجه داشته باشید قبل از استفاده از محصول نانو، لاستیک را کاملا شسته و گرد و خاک، چربی، گل و لای و هرگونه آلودگی دیگر را از روی سطح پاک نمایید. در مرحله بعد واکس لاستیک نانوسان را بر روی لاستیک اسپری نمایید. برای نتیجه بهتر می توانید پس از اسپری نمودن واکس روی لاستیک چند دقیقه منتظر مانده تا واکس روی سطح به طور کامل پخش و خشک شود، سپس می توانید از خودرو استفاده کنید.

4- اسپری براق کننده لاستیک خودرو

مزایا اسپری براق کننده لاستیک خودرو

این اسپری پاک کننده بسیار قوی لکه های مختلف از روی لاستیک ضدلک و مات شدگی و درخشندگی فوق العاده به لاستیک می دهد.

نحوه مصرف اسپری براق کننده لاستیک خودرو لینکس

ابتدا پاک کننده نانو لینکس را بر روی قسمت مورد نظر اسپری نمایید و بعد از گذشت پنج دقیقه قسمت مورد نظر را با دستمال مخصوص لینکس تمیز نمایید.

این اسپری براق کننده لاستیک خودرو به ‌سرعت لاستیک اتومبیل را مشکی و براق خواهد کرد و همچنین محافظت‌کننده خوبی برای لاستیک خودرو خواهد بود همچنین مانع از جذب شدن گرد خاک روی تایر می شود.

اسپری براق کننده لاستیک خودرو هیچ گونه آسیب به تایر و یا رینگ خودرو شما نخواهد رساند و براقیت، محافظت طولانی مدت و تمیزی را برای آن به ارمغان می آورد.

اسپری واکس براق کننده تایر خودرو لینکس یکی از محصولات تمیز کننده و براق کننده لاستیک های خودرو است. این محصول همچنین در برابر سخت شدن و یا ترک خورد سطح ماشین برای مدت زمان طولانی جلوگیری خواهد کرد و رنگ مشکی لاستیک دوام بیشتری خواهد داشت. استفاده از اسپری براق کننده لاستیک خودرو بسیار آسان است و فقط باید آن را بر روی سطح لاستیک خودرو اسپری نمایید.

با استفاده از اسپری براق کننده لاستیک خودرو و ایجاد رایحه مناسب تا چندین بار می توانید لاستیک های اتومبیل خود را براق و مشکی کرده و از تمیزی آن ها لذت ببرید.

5- سوپر شامپو خودرو

مزایا سوپر شامپو خودرو

فوق غلیظ

کف زیاد

فاقد فسفات

چربی زدای قوی

لکه بر  قوی

بدون فرمالین

تمیز کنندگی عالی

بسیار موثر و کارآمد

حاوی ترکیبات نانو و براق کننده

اسپری براق کننده لاستیک خودرو

PH مناسب برای رنگ خودرو

سوپر شامپو ترکیبی موثر برای از بین بردن انواع آلودگی ها و کثیفی ها از بدنه خودرو است ، PH  این نوع محصول به اندازه ای است که به هیچ عنوان به رنگ خودرو آسیب نخواهد رساند. مقرون به صرفه بودن این محصول، غلظت بالا ، تمیز کنندگی عالی و مزایای متعدد دیگر این محصول را به انتخاب اول کسانی تبدیل کرده است که برای تمیزی و کیفیت رنگ خودرو اهمیت قائل هستند.

6- دوراکلین خودرو

مزایا دوراکلین خودرو

قابلیت تمیز کنندگی بسیار خوب

فاقد ترکیبات مضر

تاثیرگذاری بسیار بالا

بدون آسیب به سطح

استفاده آسان

بدون فرمالین

دارای رایحه مطبوع

سرعت تمیز کنندگی بالا

سوپر شامپو خودرو

اسپری دوراکلین نانو سان برای تمیز نمودن صندلی ها ، بغل درب ها ، کنسول ، نمد داشبورد سقف خودرو و کلیه قسمت های داخلی خودرو و دیگر سطوح پلاستیکی و چرمی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این محصول حاوی فرمولاسیون پیشرفته‌ ای است که بدون آسیب رساندن به سطح می‌تواند به شکلی مطلوب انواع آلودگی ها و کثیفی ها و به خصوص چرک های روی نمد سقف و بغل درب ها را از بین ببرد .

7- موتور شوی خودرو نانو بدون تریگر

مزایا موتور شوی خودرو نانو بدون تریگر
بدون نیاز به استفاده از دست
چربی بر فوق العاده

تاثیرگذاری بسیار بالا

قابلیت تمیز کنندگی بالا
فاقد ترکیبات مضر
بدون آسیب به سطح

بدون فرمالین
سرعت تمیز کنندگی بالا
استفاده آسان

موتور شوی خودرو نانو بدون تریگر

8- موتور شوی نانوسان

اسپری موتور شوی نانوسان برای تمیز نمودن موتور خودرو و دیگر قسمت هایی که آلودگی های سخت برای مثال چربی ها و حتی دوده ها که دسترسی به آنها بسیار دشوار است، ساخته شده است. این محصول دارای فرمولاسیون پیشرفته‌ ای است که بدون آسیب رساندن به سطح، انواع کثیفی ها و آلودگی ها مخصوصا چربی های روی موتور را بدون دخالت دست، از بین خواهد برد.

شرایط استفاده و نگهداری موتور شوی نانوسان
توجه داشته باشید محصول را از نور مستقیم خورشید و یخ زدگی دور نگهدارید.
دمای نگهداری این محصول بین ۵ تا ۲۵ درجه سانتی گراد است.
بهتر است در زمان استفاده از دستکش استفاده کنید.
دقت داشته باشید در زمان استفاده از محصول موتور خودرو باید کاملا سرد باشد.

توجه:
دور از دسترس کودکان قرار گیرد.
از ترکیب این محصول با سایر شوینده ها خودداری نمایید.

راهنمای محصول موتور شوی نانوسان
کاربرد موتور شوی نانوسان

موتور انواع خودرو و قسمت هایی از خودرو که آلودگی های سخت مانند چربی و دوده روی آنها قرار دارد.

نحوه استفاده موتور شوی نانوسان:

سطح موتور خودرو را به وسیله فشار باد یا آب از آلودگی هایی مانند گل و لای، گرد و خاک تمیز کنید، سپس محلول موتور شوی را روی سطح ریخته و حدود ۵ دقیقه منتظر بمانید، سپس با ابر و فشار آب آلودگی ها را از روی سطح پاک نمایید. پیشنهاد می شود برای نتیجه بهتر از فشار آب گرم استفاده نمایید. در صورت نرسیدن به تمیزی مطلوب مراحل فوق را مجددا تکرار کنید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

امیتاز میانگین 4 / 5. تعداد آرا: 1

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!