معرفی و راهنمای خرید انواع جرم گیر نانو 

چرا جرم گیر سرامیک نانو استفاده کنیم؟ شما می توانید با استفاده از جرم گیر سرامیک نانو، آلودگی ها و جرم سرامیک ها یا کاشی را از بین ببرید. بعضی از پاک کننده ها از قابلیت پاک کنندگی بالایی برخوردار بوده و برای جرم گیری باید از این محصولات استفاده نمایید. شوینده های معمولی برای براق شدن سرامیک ها و همچنین تمیز کردن کامل آلودگی ها، کارایی خوبی ندارد. به همین دلیل باید از شوینده های مخصوص جرم گیری استفاده نمایید.

سرامیک و کاشی به دلیل تماسی که با آب داشته به مرور زمان دچار رسوب خواهند شد و قرار گرفتن در معرض چربی، آب میوه یا هر چیز دیگری، باعث پخش رسوبات و لکه ها در کاشی و سرامیک خواهد شد. لکه ها و رسوبات ظاهر بدی به کاشی و سرامیک می دهند و تنها راه پاک کردن این کثیفی و آلودگی ها، استفاده از شوینده های جرم گیری با قدرت پاک کنندگی بسیار بالا است.

به یاد اشته باشید مواد جرم گیر سرامیک در دسته محلول اسیدی قرار گرفته و هنگام استفاده از آن ها باید احتیاط نمایید. از تماس محلول جرم گیر با صورت خودداری نموده و برای حفظ سلامت پوست دست، حتما از دستکش استفاده نمایید.

1- مایع جرم گیر نانو

می توان گفت یکی از معضلات خانم ها جهت شست و شوی انواع کاشی و سرامیک، سختی آن است که با استفاده از مایع جرم گیر نانو می توان آن ها را به راحتی جرم زدایی نمود.

همانطور که می دانید آب های شیرآلات حاوی مواد و املاح معدنی متفاوتی هستند که این مواد در طولانی مدت روی هم انباشته شده و سبب جرم گرفتن کاشی و سرامیک های داخل ساختمان ها می شوند.

یکی از ویژگی های مهمی که در انواع نانو جرم گیر های تولید شده وجود دارد این است که بر خلاف نمونه های دیگر، دارای بو و بخارات متفاوت نیستند.

احتمالا شما نیز بار ها از انواع جرم گیر های گوناگون استفاده کرده اید و مهم ترین مشکل جلوگیری از بو و بخارات این جرم گیر ها بوده است که بسیار سمی و حساسیت زا هستند، امروزه جرم گیرهای نانو این مشکلات را ندارند و در حجم های متفاوت تولید و عرضه می شوند.

به یاد داشته باشید منظور از نانو بودن این جرم گیر ها، خاصیت بدون بو و بخار بودن آن ها بوده به همین دلیل طرفداران زیادی دارد.این نوع جرم گیر ها بی خطر بوده و قدرت بسیار بالایی در گند زدایی و پاک کنندگی دارند.

وجود لایه نانو در این نوع جرم گیر ها سبب جلوگیری از ایجاد هر نوع آلودگی و ایجاد جرم در فرج کاسی و سرامیک های داخل ساختمان خواهد شد که در نتیجه استفاده از آن ها، سطوح گوناگون دیرتر کثیف خواهد شد.

2- مایع جرم گیر سرامیک

روش های گوناگونی برای شستن و پاکیزه شدن سطوح مختلف و به خصوص سرامیک و کاشی های داخل ساختمان وجود دارد یکی از این روش ها استفاده از مایع جرم گیر نانو بوده که یکی از بهترین روش ها از لحاظ مقدار پاک کنندگی و همچنین از لحاظ بی خطر بودن است.

مهم ترین خواصی که در جرم گیر های سرامیک نانو وجود دارد شامل موارد زیر می باشد:

·        بدون بو

·        بدون رنگ

·        بدون ایجاد بخار سمی و آسیب زننده

·        بدون اثرات ساختار در سرامیک و تغییر رنگ

·        قابلیت رقیق سازی

·        باعث حساسیت های پوستی نخواهد شد

یکی از مهم ترین نگرانی تمام افرادی که قصد استفاده از انواع جرم گیر نانو برای پاک کردن سرامیک ها دارند، ایجاد تغییرات گوناگون بر روی سرامیک و یا کاشی است که این نگرانی هم کاملا منطقی است.

زیرا بیشتر جرم گیر های معمولی بعد از چندین دفعه استفاده باعث تغییر رنگ و یا حتی کاهش کیفیت و زیبایی سرامیک می شوند.

یکی از مزیت استفاده از نانو جرم گیر کاشی و سرامیک این است که هیچ گونه تغییری در آن ها ایجاد نخواهد شد و با قدرت پاک کنندگی فوق العاده ای که دارد می تواند از به وجود آمدن کوچک ترین رسوب های موجود در لا به لای سرامیک ها جلوگیری نماید.

از نانو جرم گیر های مایع می توان در سطوح متفاوتی از جمله برای پاک کردن سطوح گوناگون سنگی، پارکت ها، سطوح فلزی و … استفاده کرد.

3- مایع جرم گیر نانو نیپ

یکی از مهم ترین انواع محصولات پاک کننده نانو جرم گیر نانو نیپ است که این نوع جرم گیر نیز به صورت مایع بوده و هیچ گونه رایحه ای ندارد.

کاربرد اصلی مایع جرم گیر نانو نیپ برای استفاده در سطوح کاشی و سرامیک های مختلف، سرویس های بهداشتی، وان و … است.

به این دلیل که مایع جرم گیر نانو بی رنگ است ، می توان انتظار داشت که هیچ تغییر رنگی در کاشی و سرامیک ایجاد نخواهد شد و با خواص آنتی باکتریال بالایی که دارد از بروز هر نوع جرم و لکه ای در سطح این محصولات جلوگیری می کند.

یکی از ویژگی های مهم مایع جرم گیر نانو نیپ ، قدرت بسیار بالای آن در پاک کنندگی و گند زدایی است زیرا بدون هیچ زحمت و فشار به سطوح می توان با ریختن مقدار مناسبی از مواد بر روی سطوح مورد نظر، آن را تمیز کرد.

4- مایع جرم گیر نانو

این نوع جرم گیر برای افرادی که حساسیت های تنفسی دارند و یا اینکه بوی جرم گیر ها اذیتشان می کند، بهترین گزینه است. مایع جرمگیر نانو حاوی ترکیبات خاصی است که می تواند از ایجاد بو و بخار در آن ها جلوگیری کند.

مایع جرم گیر نانو به صورت یک اسید ملایم بوده و پس از ترکیب با انواع جرم های مختلف، تنها اکسیژن آزاد می کند که یک قابلیت منحصر به فرد برای حفظ سلامت مصرف کنندگان است.

جرم گیر های نانو که عمدتا برای گند زدایی کاشی سرامیک و قسمت های مختلف سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد، شامل جوهر نمک و اسید های موجود در بازار هستند که مهم ترین اسید هم سود است.

این نوع جرمگیر حاوی خواص وایتکس بوده زیرا به صورت ضد عفونی کننده، جرم گیر و سفید کننده در سطوح گوناگون مطرح است.

جالب است بدانید در انواع جرم گیر های نانو هنگام استفاده با ایجاد کف مناسب همراه بوده چیزی که در سایر جرم گیر ها وجود نداشته است. با استفاده از این خاصیت می توان سطوح گوناگون را پاکیزه کرد و بدون ایجاد هیچ گونه حساسیت پوستی، نگرانی برای آسیب پوست را نیز نخواهید داشت.

این محصولات با غلظت های مختلف و در حجم های متفاوت تولید می شوند و به صورت عمده روانه بازار می شوند.

 

جرم گیر کاشی و سرامیک نانو را از کجا بخرم؟

برای خرید جرم گیر سرامیک و کاشی نانو، می توانید در سایت فتلک محصولات نانو خود را با توجه به نیاز انتخاب و خریداری کنید  این محصولات بر اساس فناوری نانو تولید شده اند و از بروز عوارض احتمالی جلوگیری خواهند کرد. البته که در هنگام استفاده از هر نوع شوینده ای باید احتیاط کنید. محصولات نانو عوارضی نداشته و به دلیل کارایی بالا و پرقدرتی که دارند محبوب هستند.

اما به دلیل حساسیت پوست بعضی از افراد، توصیه می شود حتما نکات مهم مراقبتی از جمله ترکیب نکردن چند محلول شوینده با یکدیگر، پوشیدن دستکش، باز گذاشتن پنجره، عدم تماس با صورت را رعایت نمایید. یکی از محصولات بسیار پرطرفدار سالید مجیک پاک کننده چند منظوره نانوسان است. این محصول کاربردهای بسیار عالی دارد و برای بسیاری از سطوح قابل استفاده است. محصولاتی از جمله پاک کننده نانوسان، لکه بر فرش نانوسان در بین مردم شناخته شده هستند.

جرم گیر سرامیک و نکاتی که باید بدانید

هنگام استفاده از جرم گیر سرامیک و کاشی بهتر است به نکاتی توجه نمایید تا از آسیب در امان باشید. هر چند که عوارض استفاده از محلول های شوینده بسیار نادر بوده ولی احتیاط در هر زمینه ای لازم است. در هنگام استفاده از شوینده ها بهتر است پنجره را باز گذاشته تا هوای تازه در منزل جریان داشته باشد. همچنین حتما از دستکش استفاده نمایید تا از آسیب دیدن پوست هنگام برقراری تماس با مواد جرم گیری جلوگیری شود.

یکی دیگر از موارد مهمی که باید به آن توجه نمایید این است که چند مایع جرم گیر را با هم ترکیب نکنید. هر مایع جرم گیری دارای ترکیبات خاص بوده و ترکیب کردن بعضی از جرم گیرها می تواند منجر به ایجاد گازهای خطرناک و سمی نیز شود. توجه داشته باشید هنگام پاشیده شدن مایع جرم گیر و یا هر نوع شوینده دیگری به پوست یا صورت، بلافاصله محل مورد نظر را با آب بشویید.

همانطور که به جرم گیری کاشی و سرامیک توجه می کنید باید به تمیز بودن شیرآلات منزل، تمیز بودن فرش و شستشو مبل نیز توجه کنید. برای اینکه راحت از لکه ها فرار کنید با مشاهده محصولات در سایت فتلک محصول مورد نظر را خریداری کنید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

امیتاز میانگین 4 / 5. تعداد آرا: 1

اولین نفری باشید که به این مطلب امتیاز می دهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!